Замислилися над перспективами використання майбутньої професії

Студенти групи СОА – 35 (підгрупа 1) факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, в рамках курсу «Основна Іноземна Мова (англійська)» (викладач ОІМ – доцент Сабадаш Діана Володимирівна), спробували свої сили у розробці бізнес плану для проекту, який передбачає застосування набутих в межах навчальної програми знань.

Першочерговим завданням цього виду навчальної діяльності було не навчити студентів створювати бізнес план відповідно до поставлених критеріїв, а дати їм можливість креативно замислитися про можливості використання у майбутньому здобутого фаху. Крім того такий вид навчальної діяльності сприяє 1) засвоєнню загальних та фахових компетентностей, 2) удосконаленню навичок створення мультимедійних презентацій, 3) розвитку критичного та аналітичного мислення, 4) моделює лідерські здібності та уміння працювати у команді.

Ознайомитися із розробленим бізнеспланом можна нижче.

Студенти групи СОА – 35 (підгрупа 1): «Our business plan for the project “English language school + cooking”. What does it mean? There are two levels of learning. At the first level students obtain  general language skills. And at the second level there is a great opportunity to learn simultaneously English and cooking with the professional cook, who is a native speaker. Duration of the first level of studying – 4 months and the same at the second level.We work three times per week with our students and once a week they have a great opportunity to gather together, eat the food they prepare and communicate in English ( a kind of an English speaking club ). We cooperate with restaurants that are known around the whole world and the best student of the second level may have a splendid opportunity to be hired abroad. The price of the first level course is 8000 UAH and 20000 UAH for the second  one.»

БІЗЗНЕС ПЛАН 1