Міжнародна віртуальна конференція зі сталої освіти SEVIC 2020

Перша віртуальна міжнародна конференція зі сталої освіти SEVIC 2020 проходила 11-13 грудня 2020 р. Організаторами виступили Прикарпатський національний університет та ГО «Орієнтири сталого розвитку» (м. Івано-Франківськ).

Учасниками онлайн-форуму стали близько 150 учасників з понад 10 –ти європейських країн, а також Ірландії, Канади. В переважній більшості це представники академічного середовища, освітніх і наукових установ, громадських організацій.

Метою конференції є підвищення глобальної та національної обізнаності громадськості про виклики сталого розвитку та вирішальну роль освіти як ключового чинника успішного досягнення всіх цілей сталого розвитку, підвищення обізнаності про наявні європейські й глобальні ініціативи та практики, які мають відношення до сталої освіти, внесення проблем української системи освіти на порядок денний зацікавлених сторін ЄС та України в галузі сталого освіти та об’єднання розмаїття світового досвіду у сфері освіти для змін з метою підвищення якості освіти.

Модератором заходу виступив кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології факультету іноземних мов нашого університету Володимир Гошилик.

Вступним вітальним словом відкрив онлайн-конференцію ректор Прикарпатського національного університету, професор Ігор Цепенда.

«Та тематика, яка буде сьогодні обговорюватися є зараз актуальною. Ті глобальні виклики, які супроводжують наш розвиток, змушують всіх нас отримувати нові знання. А також передавати ці знання, формувати критичне мислення кожного покоління, яке несе відповідальність за ті процеси, що відбуваються на нашій планеті. Переконаний, що саме такі заходи, плідні дискусії допомагають нам спільно вирішувати надскладні проблеми сучасності», –  зазначив ректор.

Віртуальний формат конференції включав інтерактивні пленарні засідання та паралельні сесії для поглибленого обговорення актуальних проблем домашньої, початкової, середньої та вищої освіти й навчання впродовж усього життя. В межах конференції відбулися три вебінари, присвячені актуальним питанням медіаграмотності, академічної доброчесності та ролі ІКТ у забезпеченні сталої освіти. Робоча мова наукового форуму  – англійська.

Переглянути програму конференції