Наукова робота на міжнародній арені

Викладачі кафедри англійської філології  Е.Є. Мінцис  та Т.Л. Марчук взяли участь у міжнародній науковій конференції  “Актуальні проблеми лінгвістики та викладання іноземних мов”  (The International Scientific Conference “Contemporary Approaches to Linguistics and Foreign Language Didactics”), яка відбулася 26 листопада 2019р. на базі Державного педагогічного університету імені Іона Крянге  (місто Кишинів, Республіка Молдова). Е.Є. Мінцис  та Т.Л. Марчук виступили з доповідями на тему “Lexical Peculiarities of John Grisham’s Idiostyle” та “The Development of  American Drama in Late 19th – Early 20th Century: Generation before Eugene O’Neill”                                 відповідно.                                   Викладачі мали змогу відвідати серію майстер класів присвячених проблемам методики викладання англійської мови, а також ознайомитися  з тим, як навчальна платформа MOODLE застосовується закордоном.