Оголошується конкурс есе “Immortal Shakespeare”

Кафедра англійської філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника оголошує конкурс есе Immortal Shakespeare”.

Запрошуємо учнів та студентів українських ЗВО взяти участь у конкурсі та спробувати свої сили у написанні есе англійською мовою.

!!! Оберіть одну із запропонованих тем:

1. Choose any Shakespeare’s play and discuss its relevance to today.
  2. Provide an alternative ending to one of Shakespeare’s plays.

Вимоги:

• Обсяг есе: 400 слів для учнів ліцеїв; 600 слів для студентів.

Тип есе: розповідь із 3 структурними елементами (зачин, основна частина, кінцівка).

• До уваги братимуться *оригінальні роботи, які відповідають нормам орфографії, правилам вживання лексики та граматики сучасної англійської мови.

* Застосування мовної статистичної моделі ChatGPT та інших інструментів Штучного Інтелекту не відповідає критеріям авторства, оскільки вони не несуть відповідальності за подане есе і не  здатні схвалити остаточну версію для оцінювання.

Оформлення есе: роботи подаються у форматі MSWord, кегль 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,25 см, поля – верхнє, нижнє, ліве – 2,5 см., праве – 1,0 см., шрифт – TimesNewRoman.

У файлі з есе (тільки на першій сторінці) написати ПІБ повністю (як в паспорті чи свідоцтві про народження). При перевірці роботи шифруються. Комісія не знатиме імен конкурсантів.

Тип файлу .doc чи .docx.

Для участі у конкурсі необхідно:

Файл з заявкою НАЗВАТИ:

Для студентів:

С_заявка_ПІпБ (приклад: С_заявка_Шевченко_М.Я.)

Для учнів:

У_заявка_ПІпБ (приклад: У_заявка_Шевченко_М.Я.)

ФАЙЛ з есе НАЗВАТИ:

Для студентів:

С_есе_ПІпБ (приклад: С_есе_Шевченко_М.Я.)

Для учнів:

У_есе_ПІпБ (приклад: У_есе_Шевченко_М.Я.)

• у темі електронного листа вказати слово «КОНКУРС ЕСЕ 2024»;

Результати конкурсу:  23 квітня 2024 р. на сайті факультету іноземних мов, ПНУ імені Василя Стефаника

Бажаємо успіху!