Профорієнтаційна онлайн зустріч з потенційними абітурієнтами Яблунівського ліцею ім. Івана Франка

22 березня 2021 року відбулася профорієнтаційна онлайн зустріч з потенційними абітурієнтами Яблунівського ліцею ім. Івана Франка, яку провели доценти кафедри англійської філології факультету іноземних мов Билиця Уляна Ярославівна і Дойчик Оксана Ярославівна.

Під час зустрічі учні старших класів мали можливість дізнатися про вимоги до вступу, переваги та перспективи навчання на факультеті. Було обговорено питання міжнародного стажування та стипендій, особливості навчання і дозвілля студентів, а також можливості працевлаштування для випускників факультету.

Висловлюємо подяку адміністрації ліцею та вчителю англійської мови Дрогомирецькій Марії Михайлівні за допомогу в організації та за виявлене зацікавлення до вивчення іноземних мов у ПНУ ім. Василя Стефаника.