Профорієнтаційна онлайн-зустріч із потенційними абітурієнтами Лисецького ліцею

16 березня Монастирська Христина Романівна та Тацакович Уляна Тарасівна, асистентки кафедри англійської філології факультету іноземних мов провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з потенційними абітурієнтами Лисецького ліцею Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

Метою конференції було ознайомити учнів старших класів зі структурою університету, факультету зокрема, а також наголосити на можливостях та перспективах розвитку під час навчання на факультеті іноземних мов та після його успішного закінчення. Учнів проінформовано про наявні спеціальності, форми навчання, стипендії, численні співпраці з університетами близького та далекого зарубіжжя.

Висловлюємо подяку вчителю Мороз Олександрі Іванівні та учням старших класів ліцею за допомогу в організації, інтерес до навчального процесу у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника» та зацікавлення вивченням іноземних мов.