27 березня 2020 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. До складу журі секції “Англійська мова” увійшли професор кафедри англійської філології Бистров Яків Володимирович, доценти Дойчик Оксана Ярославівна та Думчак Ірина Михайлівна. На секції свої наукові праці, які відзначалися актуальністю, різноаспектністю тематики, самостійністю і науковою новизною, захищали 8 конкурсантів. Цього року через пандемію коронавірусу захист відбувся у форматі онлайн і передбачав 3 етапи презентації робіт: заочне рецензування наукових робіт, постерний захист і конференція. Переможцями стали: Гайдейчук Володимир, учень 9 кл. Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (II місце), Добровольська Вікторія, учениця 10 кл. Тлумацького ліцею № 2 (II місце), Скрипник Єва, учениця 10 кл. Долинського ліцею № 6 «Європейський» (III місце) і Лошак Лука, учень 10 кл. Долинського ліцею «Інтелект» (III місце). Дякуємо вчителям ліцеїв за успішну підготовку учнів у написанні наукових робіт. Сподіваємось побачити випускників ліцеїв у лавах студентів-філологів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!