Профорієнтаційна зустріч із учнями 10-х класів Обертинського ліцею Обертинської територіальної громади

12 березня 2024 року студентка 4 курсу факультету іноземних мов спеціальності «Середня освіта. Англійська мова і література» Марія Ковальчук під керівництвом викладача кафедри англійської філології Ігоря Романишина провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10-класів Обертинського ліцею.
Студентка ознайомила майбутніх абітурієнтів зі специфікою навчання на факультеті іноземних мов, спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти, та умовами вступу.
Окрім того, учні дізнались про можливості саморозвитку, проведення дозвілля, участі у громадському житті факультету і Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Також, майбутнім студентам розповіли про професійну команду викладачів, які забезпечують навчальний процес за освітніми програми.
Висловлюємо щиру вдячність за сприяння в організації та проведенні заходу директору Обертинського ліцею Данилюку Михайлу Івановичу, класним керівникам 10-А і 10-Б класів Білій О.Т. і Гаврилків М.С.