Профорієнтаційна зустріч із учнями 10-11х класів Ліцею №22

8 березня 2024 р. студенти 4 курсу факультету іноземних мов Підлісецька І., Зварич М., Савинець А., Яцущак Х., Ткачук Ю. під керівництвом викладачів кафедри англійської філології Ольги Артиш та Юлії Ловчук провели зустріч із учнями 10 та 11 класів Ліцею №22.

Абітурієнтів ознайомили із різноманітним спектром спеціальностей, за яким факультет здійснює підготовку професіоналів. Окреслили широкий горизонт можливостей, що відкривається перед випусниками. Акцентували увагу на високому рівні кваліфікації викладачів. Не забули і за студентське дозвілля. Наші студенти беруть активну участь в культурних, творчих, волонтерських та інших заходах.

Сподіваємось вже цього року побачити в лавах першокурсників випусників Ліцею №22 та дякуємо адміністрації за організацію та теплу зустріч.