Воркшоп Hаталії Куравської «Оцінювання й виправлення помилок в предметно-мовному інтегрованому навчанні (CLIL)» в рамках проєкту Erasmus+ KA2 MultiEd

22 червня доцентка кафедри англійської філології Наталія Куравська провела воркшоп «Оцінювання й виправлення помилок в предметно-мовному інтегрованому навчанні (CLIL)» під егідою проєкту програми Erasmus Plus MultiEd «Розвиток потенціалу вчителів іноземних мов як шлях до багатомовної освіти та євроінтеграції України / MultiEd».

Учасники воркшопу отримали унікальну можливість поглибити свої знання про методику предметно-мовного інтегрованого навчання, яка набуває все більшої популярності в освітянському середовищі. Захід був спрямований на практичне навчання вчителів і викладачів у оцінюванні й виправленні помилок учнів, які навчаються за методикою CLIL. Учасники воркшопу виконували практичні завдання й брали активну участь у групових дискусіях. Вчителі й викладачі опанували найсучасніші стратегії оцінювання й методи виправлення помилок. Наталія Куравська поділилася своїм власним досвідом, а також відповідала на запитання учасників, допомагаючи розкрити й зрозуміти нюанси роботи зі студентами в системі CLIL.

Після успішного завершення воркшопу, багато учасників поділилися своїми враженнями й висловили вдячність організаторам за пізнавальний й практично корисний досвід. Вони відзначили, що отримані знання допоможуть покращити якість навчання й ефективність роботи в системі CLIL, забезпечуючи більш глибоке розуміння матеріалу й підвищення рівня володіння іноземною мовою серед учнів.

Воркшоп «Оцінювання й виправлення помилок у предметно-мовному інтегрованому навчанні (CLIL)» був успішним і створив прекрасні умови для професійного зростання педагогічного співтовариства. Захід допоміг підвищити рівень знань і компетентностей у вчителів і викладачів, сприяючи зміцненню якості освіти й розвитку майбутнього покоління.