Студентка 4 курсу спеціальності англійська мова та література Марія Червак провела профорієнтаційну зустріч з учнями 9-В класу ліцею №1 Івано-Франківської міської ради, на якій детально розповіла про навчання в Прикарпатському національному університеті на факультеті іноземних мов. Учні були приємно здивовані академічними можливостями, які відкриваються для здобувача вищої освіти в ПНУ . Найбільше їх зацікавила міжнародна співпраця та розмовні клуби з носіями мови, особливу увагу привернув блогер Джуда. Після презентації розмова продовжилася у форматі “питання-відповідь”, де клас мав змогу уточнити все, що було не зовсім зрозумілим.