Профорієнтаційна зустріч з учнями випускних класів 11-Б і 11-В ліцею № 1, м. Івано-Франківськ.

27 березня 2023 р. проведено профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів 11-Б і 11-В ліцею № 1, м. Івано-Франківськ.

Інформація про спеціальність 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно) (перша – англійська) факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника представлена у формі бесіди з використанням Power Point презентації та відеороликів, відзнятих студентами 1 курсу ОР бакалавр і 1 курсу ОР магістр.

Зустріч організована доценткою кафедри англійської філології Кульчицькою О. О. за сприяння вчительок-методисток ліцею Радукан Л. М. і Черних І. В., бесіда проведена студенткою 4 курсу факультету іноземних мов Павлишак В. М.