Олімпіада з англійської мови серед студентів 1-го року навчання

22 лютого 2022 року на факультеті іноземних мов відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови серед студентів 1-го курсу спеціальностей «Філологія» та «Середня освіта». Завдання олімпіади передбачали аудіювання, читання, використання мови в першому турі та усне спонтанне мовлення в другому турі. Члени журі – кандидат філологічних  наук, доцент Ірина Павлюк, кандидат філологічних наук Уляна Билиця і  асистент кафедри Ксенія Лисак  – за результатами 2-х турів визначили переможців олімпіади: І-е місце – Соломія Пицко (група А-14є), ІІ-е місце –  Емілія Смукович (група А-11а) та Ярослав Белей (група А-11а) , ІІІ-е місце розділили між собою студенти – Христина Галіпчак (група А-15), Тетяна Гнатюк (група А-14ж) та Ірина Том’як (група А-12в).

Вітаємо всіх учасників олімпіади та їх викладачів. Бажаємо подальших звершень у професійній діяльності та навчанні. Ми пишаємося вами.