Зустріч із випускниками Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Заступники декана, доценти кафедри англійської філології Наталія Пилячик та Наталія Іванотчак, взяли участь в он лайн зустрічі зі студентами 4 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, яка була організована Відокремленим структурним підрозділом “Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” .
Н.Пилячик та Н.Іванотчак ознайомили випускників коледжу зі структурою, особливістю навчально-методичної бази факультету та родзинками вивчення іноземних мов на одному із найпотужніших факультетів ПНУ і запросили студентів до навчання вже на 2, оскільки щорічно факультет приймає достатню кількість таких студентів із фахового коледжу.

Особлива подяка директору коледжу Москаленку Юрію Михайловичу та організаторам онлайн зустрічі за гостинне запрошення і можливість взяти участь у профорієнтаційному заході.