Другий усний тур Всеукраїнської дистанційної олімпіади ПНУ для вступників з англійської мови

23 квітня на базі кафедри англійської філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбувся другий усний тур Всеукраїнської учнівської онлайн олімпіади з англійської мови.  Учасники, учні 11 класів, змагалися у володінні усним мовленням на різноманітну тематику в межах навчальної програми. При визначенні рівня мовленнєвої компетентності враховувались такі аспекти: граматична правильність, лексична насиченість, розкриття змісту, вимова. Всі учасники показали хороший рівень володіння англійською мовою. Сподіваємось,побачити їх в числі наших майбутніх студентів  Прикарпатського національного  університету  імені  Василя  Стефаника.