Профорієнтаційна онлайн-зустріч із учнями Закарпаття

20.04. 2021 р. профорієнтаційну онлайн-зустріч провели з учнями рідного Закарпаття, Великобичківського ЗЗСО I-III ступенів №2. Доценти кафедри англійської філології, кандидати філологічних наук Дерев’янко Оксана Андріївна і Тронь Андрій Андрійович ознайомили учнів 11 класу зі спеціальностями факультету іноземних мов, акцентували на можливості вивчення чотирьох іноземних мов – англійської, німецької, французької та китайської. Учні довідалися про особливості навчання на факультеті, найкращих випускників факультету, цікаве дозвілля студентів.
Дякуємо класному керівнику Ватралі Ользі Миколаївні та вчителям англійської мови Лембак Наталії Степанівні та Вариводі Вікторії Іванівні за сприяння в організації зустрічі, а учням закладу – за приємне спілкування і плідну співпрацю!
Сподіваємося на зустріч з випускниками у стінах рідного університету вже як зі студентами нашого факультету!