Підписано меморандум про співпрацю між Прикарпатським університетом і Чеським центром

Підписано меморандум про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Чеським центром у м. Київ. Даний центр входить до складу управління чеських центрів та є частиною Міністерства закордонних справ Чехії й займається популяризацією чеської культури та освіти в Україні.

Підписаний меморандум зосереджений на таких сферах співпраці:

– спільна участь студентів, викладачів і працівників Чеського центру в різноманітних освітніх, культурних, літературних, мистецьких заходах;

– організація спільних лекцій, семінарів, тренінгів, майстер-класів, конференцій та зустрічей;

– розроблення та втілення навчальних, інформаційних програм, курсів і різноманітних проєктів.

Виконавцем даної угоди є гарант ОП “Чеська мова і література”, доцент Данило Рега.

Зазначимо, що перша реалізація цього меморандуму проходить в рамках перекладацької практики студентів 4 курсу спеціальності “Чеська мова і література”.
Стейкголдер ОП “Чеська мова і література” в особі директорки Чеського центру Терези Соушкової висловлює сподівання на багаторічну активну співпрацю між освітніми закладами.