Профорієнтаційну роботу кафедри продовжують студентки-практиканти.

18 березня 2024 року студенти групи А-41 Дарина Гілей, Вікторія Височан та Ярослава Маньків провели зустріч з 7 та 8 класом Ліцею N°1 Івано-Франківської міської ради. На зустрічі вони розповіли про спеціальності на Факультеті іноземних мов ПНУ ім. В. Стефаника, досягнення викладачів та студентів, співпрацю з закордоними вищими начальними закладами та можливість спілкуватися з носіями мови. Студенти запросили майбутніх абітурієнтів вступати до Прикарпатського університету ім. В.Стефаника / Vasyl Stefanyk Precarpathian National University.

Студенти не лише презентували освітні програми, умови вступу та цікаві факти про студентське життя, але й поділилися особистим досвідом і навчальними досягненнями, що значно зацікавило школярів.