Зустріч професора Лівінгстоуна зі школярами Ліцею № 12

5 березня, в межах проходження педагогічної практики, студентки 4 курсу Христина Грицик (методист з практики доц. Тетяна Соловйова) та Вікторія Цахнів (методист доц. Оксана Дойчик) та запрошений професор Девід Лівінгстоун провели англомовний позакласний захід у ліцеї №12 ім. Івана Франка на тему «Подорожі».

Професор Лівінгстоун поділився з учнями ліцею своїм досвідом подорожування, розповів, які країни відвідав та в яких містах України уже встиг побувати. Також професор наголосив на важливості вивчення іноземних мов для майбутньої успішної кар’єри, розповів наскільки важливо знати культуру, історію та звичаї власної країни. Студентки розповіли про свій досвід вивчення іноземних мов на факультеті та які можливості перед ними відкривають знання мов. Учні із задоволенням брали участь у дискусії, співали англомовні пісні. Проведений захід дав школярам цікавий і корисний досвід спілкування з носієм англійської мови. Висловлюємо вдячність професору Лівінгстоуну за люб’язну згоду взяти участь у зустрічі.

Дякуємо адміністрації ліцею та вчителям-методистам Олені Рибаченко та Ірині Фісун за можливість проведення заходу.