Викладачі та студенти кафедри англійської філології відвідали презентацію хорватсько-українського словника. В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася презентація хорватсько-українського словника за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Хорватія в Україні пані Аніца Джамич, Почесного консула Республіки Хорватія в Західному регіоні Віталія Запухляка, голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича, заступника міського голови Івано-Франківська Святослава Никоровича.

До заходу доєдналися не лише представники міської та обласної влади, але й студенти кафедри англійської філології та викладачі Гонтаренко Н.М., Кобута К.С. Під час презентації українська мовознавиця, перекладачка, фахівчиня із південно- та західнослов’янських мов, одна із авторів словника Людмила Васильєва розповіла про видання, зокрема, що словник містить понад 25 тисяч загальновживаних слів хорватської мови та українські відповідники до них. У словнику подано й перекладено українською мовою відомі хорватські фразеологізми та усталені вислови, а також найуживаніші наукові, технічні та спортивні терміни, географічні назви.