Курси підвищення кваліфікації під егідою проєкту «MultiEd» та програми Erasmus Plus

Шановні освітяни!

Запрошуємо Вас взяти участь у курсах підвищення кваліфікації, що проходять під егідою проєкту «MultiEd» та програми Erasmus Plus.

Семінари відбуватимуться 13 жовтня, 20 жовтня, 27 жовтня і 30 жовтня (всі семінари починаються о 14.00). Кожен семінар складається з трьох-чотирьох воркшопів.  Ви будете розподілені до певної групи, яка працюватиме за власним розкладом. Семінари проходитимуть  українською мовою, але приклади можуть бути з інших мов.  Сертифікат передбачено видати англійською мовою. За три дні до семінару Ви отримаєте лист з інформацією та посиланнями на воркшопи.

Якщо Ваша пошта та календар поєднані, запрошення із посиланням висвітиться також у календарі.

Для отримання сертифіката необхідно:

1. Обрати теми семінарів, які Вам найцікавіші.

2. Надати особисту інформацію англійською мовою.

3. Зазначити пошту, на яку зареєстровано зум і з якої Ви будете долучатися до воркшопів.

4. Доєднатися у відповідний день і час до семінару в зумі.

5. Увімкнути камеру.

6. Бути активними.

7. Ставити запитання, щоб отримати відповіді і максимальну користь від семінарів.

Ви можете обрати кількість семінарів за бажанням і вільним часом. Умова одна: 100% відвідати повністю семінар у зазначений Вами день (тобто всі воркшопи семінару).

Зареєструватися

Умовою отримання сертифіката є участь у всіх воркшопах семінару упродовж одного дня.

Сертифікати будуть надіслані на Вашу електронну пошту після завершення всіх семінарів і обробки даних більше ніж 400 слухачів (у першій половині листопада 2023 року).

Просимо уважно заповнювати анкету з інформацією про себе, щоб уникнути помилок у сертифікатах.

До зустрічі на семінарах!