Зустріч здобувачів ОП “Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад” з керівництвом освітнього центру YOLO

22 вересня 2023 р. відбулася зустріч магістрів 1-го курсу освітньої програми «Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад» з директоркою освітнього центру “YOLO” Лесею Ікалюк та адміністраторкою онлайн платформи “YOLO Study Online”, яка функціонує при цьому центрі, Ольгою Рижик.
Освітній центр “YOLO” є постійним стейкхолдером-роботодавцем для випускників кафедри англійської мови. Під час зустрічі магістранти мали можливість ознайомитися з особливостями офлайн та онлайн роботи в центрі. Керівництво освітнього центру відповіло на всі запитання здобувачів щодо потенційного працевлаштування в освітньому центрі.

Крім того, магістранти дізналися про Центр тестування Pearson Test of English (PTE) при освітньому центрі “YOLO”, де бажаючі можуть здати міжнародний екзамен Pearson Test of English General (PTE General), підготовку до якого магістранти кафедри англійської філології отримують при вивченні вибіркової дисципліни «Міжнародні іспити з англійської мови».