Контроль якості виконання проєкту MultiEd

Проєкт MultiEd добіг стадії контролю якості виконання. З 16 по 19 серпня учасники проєкту провели чотири робочі дні з перевірки якості виконання робочих пакетів та підготовки загального звіту. Команду Прикарпатського національного університету представляла доцентка кафедри англійської філології Наталія Куравська. В рамках контролю якості відбулася зустріч з координатором НЕО в Україні Світланою Шитіковою. Під час зустрічі представники університетів-партнерів поділилися здобутками реалізації проєкту та звернули увагу на важливість стійкості впровадження проєкту. Щиро дякуємо Національному Еразмус+ офісу в Україні за доброзичливість, відкритість, постійну підтримку та завжди своєчасну допомогу. Також у зум зустрічах з професором Астонського університету Сью Гартон (Sue Garton) та професором Хайдельберзького університету Ютою Римарчик (Jutta Rymarczyk) були обговорені питання впровадження електроного курсу “CLIL Methodology” та нових і оновлених навчальних курсів розроблених на основі методології CLIL у кожному університеті і виокремлені шляхи їх подальшої реалізації. День завершився знайомством із культурно-історичною спадщиною Тернопільщини – відвідування Збаразького замку. Щиро дякуємо колегам з Тернопільського національного педагогічного університету за гостинність і теплий прийом.
Дізнатися більше про проєкт можна відвідавши сайт http://www.multied.com.ua