Міжнародне стажування викладачів кафедри англіської філології Наталії Куравської, Елли Мінцис та Діани Сабадаш в рамках проєкту MULTIED KA2 (ERASMUS+)

Викладачі кафедри англійської філології факультету іноземних мов Наталія Куравська, Елла Мінцис і Діана Сабадаш пройшли міжнародне стажування “Estonia as Education Nation”, яке проходило в рамках проєкту MULTIED KA2 (ERASMUS+) на базі Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) з 22 до 26 травня 2023 року. Під час стажування представники восьми університетів України й Міністерства освіти і науки України мали можливість ознайомитися з особливостями системи освіти Естонії, із законодавчими засадами мовної політики країни, зі специфікою процесу повного занурення в мовне середовище, підходами й стратегіями викладання мови в навчальних освітніх закладах різного рівня таких міст, як Нарва, Тарту й Таллінн. Учасники програми взяли участь у лекціях, дискусіях, презентаціях, і відвідали заняття, які проводилися естонською й англійською мовами. Суттєву цінність стажування становить знайомство з інноваційними технологіями, які інтегрують у освітню галузь сучасні ІТ компанії. Вартим уваги також є досвід Естонської освіти в заохоченні створення й розвитку стартапів.