Міжнародний вебінар «Sharing EU multilingual education policymaking practices in Ukraine» у рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «MultiEd»

Викладачі факультету взяли участь у міжнародному вебінарі «Sharing EU multilingual education policymaking practices in Ukraine» у рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «MultiEd». Модератором заходу виступила координатор проєкту «MultiEd» Олександра Головко (Тартуський університет). Міністр освіти та науки Естонії Крістіна Каллас  проаналізувала досвід Естонії та підходи Естонії до багатомовної освіти. Державний експерт МОН України Марина Мруга закцентувала увагу на викликах, які стоять перед Україною у процесі впровадження багатомовної освіти. Проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Ірина Задорожна  висвітлила результати дослідження мовної ситуації в університетах України у 2020-2021 рр. Вона поінформувала про досвід упровадження нових курсів, створених із застосуванням європейського досвіду, а також результати використання електронного курсу «Методологія CLIL» на платформі «Moodle», що сприяє підвищенню кваліфікації вчителів та впровадженню CLIL-методології в освітній процес. На вебінарі також обговорювались основні положення Національних рекомендацій із розвитку багатомовної вищої освіти в Україні.