Лекція з практичних проблем літературного перекладу фахівця з перекладознавства Романа Малиновського для наших студентів-магістрів

9 березня на факультеті іноземних мов відбулася зустріч студентів-магістрів освітніх програм «Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад» та «Англійська мова і література» спеціальності 035 Філологія зі стейкхолдером, головним редактором видавництва “Вавилонська бібліотека” Романом Малиновським. На лекції фахівця-практика студенти дізналися більше про роботу у сфері літературного перекладу, про очікування до випускників від видавництв та про ті навички, які необхідно мати, щоб успішно працювати на ринку літературного перекладу. Студенти-магістри отримали можливість пройти перекладацьку практику на базі видавництва “Вавилонська бібліотека”, результатом якої стане публікація їхніх власних перекладів літературних рецензій українською мовою.