Засідання підсекції «Когнітивної лінгвістики і поетики» звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів

7 квітня 2022 року в межах Звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021 рік відбулося засідання підсекції «Когнітивної лінгвістики і поетики» під керівництвом доц. кафедри англійської філології О.Я. Дойчик. Магістранти факультету іноземних мов виступили з доповідями, присвяченими власним науковим дослідженням англомовного тексту й дискурсу з позицій лінгвокогнітивного підходу. Студенти презентували актуальні й цікаві розвідки на матеріалі сучасного художнього дискурсу, медіа та кіно дискурсу та вели активне обговорення доповідей колег. Бажаємо нашим дорогим магістрантам успіхів і творчого натхнення в їхніх подальших наукових дослідженнях!