Запрошуємо учнів 10-11 класів на БЕЗКОШТОВНУ онлайн-підготовку до ЗНО!

Вже сьомий рік поспіль, з лютого по квітень 2015-2022 року, факультет іноземних мов ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» запрошує абітурієнтів на безкоштовні заняття з англійської мови для підготовки до складання ЗНО. Впродовж останніх років особлива увага приділяється тренуванню навиків слухання майбутніх абітурієнтів згідно новітніх вимог МОН (частина «Аудіювання»).

Заняття проводяться викладачами кафедри англійської філологій у вихідні дні, щосуботи та щонеділі з 10:30 до 12:30. Завдяки цьому не лише учні 10-11 класів нашого міста, а й прилеглих об’єднаних територіальних громад, мають чудову можливість підвищити свій мовний рівень для успішного складання ЗНО.