Захист дипломних робіт на кафедрі англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

13–16 грудня 2021 р. на кафедрі англійської філології відбувся захист дипломних (магістерських) робіт студентами заочної форми навчання. Екзаменаційна комісія у складі доценток О.А. Дерев’янко, голова, І.М. Думчак і О.О. Кульчицької вітає усіх магістрантів з успішним захистом.

Особливо відзначаємо доповіді Бачинської О., Дідик В., Зварун І., Іконової Т., Кобути Т., Лучків І., Смірнової О.,  Супрунюк Х., Токарук С., Фальбійчук І., Хомик Д., Шевчук В.

Наступним поколінням магістрантів можемо порекомендувати таке:

– при виборі теми роботи враховувати питання новизни дослідження,

– дотримуватись технічних вимог до оформлення роботи, зокрема списку використаних джерел,

– на захисті приділити більшу увагу представленню власних результатів, ніж викладенню теоретичних основ дослідження.