Успішний захист магістерських робіт на кафедрі англійської філології

14 грудня 2021 р. відбувся завершальний етап навчання у магістратурі на факультеті іноземних мов – онлайн захист наукових робіт студентами спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно) (перша – англійська) денної форми навчання на засіданні Державної екзаменаційної комісії у складі д. філол. н., проф. Бистрова Я.В., к. філол. н., доц. Телегіної Н.І., к. філол. н., доц. Дойчик О.Я. Магістерські роботи оцінювалися з урахуванням повноти і логічності доповідей студентів, якості відповідей на запитання членів ЕК, на зауваження та рекомендації рецензента, оцінки наукового керівника, участі у наукових заходах та двох попередніх захистах. У роботах були представлені актуальні для сучасної лінгвістики, літературознавства і перекладознавства проблеми.

Члени комісії відзначили актуальність проблематики досліджень, тематика переважної кількості магістерських робіт відповідала сучасному науковому рівню, характеризувалась можливістю практичного застосування отриманих результатів на основі опрацьованих першоджерел і власних спостережень, а студенти продемонстрували вміння переконливо й аргументовано демонструвати власні дослідницькі результати.

Вітаємо магістрів філології 2021!

Подальших вам успіхів у професійному житті!