Захист магістерських робіт на кафедрі англійської філології

13.12. 2021 розпочалися захисти магістерських робіт на кафедрі англійської філології факультету іноземних мов. Державна екзаменаційна комісія у складі кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської філології О.А. Дерев’янко (голови комісії) та кандидатів філологічних наук, доцентів І.М. Думчак і О.О. Кульчицької заслухали та обговорили наукові роботи магістрантів другого року  (заочної форми навчання).

Тематика робіт надзвичайно різноманітна. Обговорено проблеми лінгвістичної семантики, когнітивної лінгвістики, художнього дискурсу, літературознавства, перекладознавства, мультикультуралізму. Результати свідчать про належний рівень виконання магістерських робіт. ВІТАЄМО ВСІХ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ!!!