Проміжне підсумкове засідання партнерів-учасників проекту MultiEd

6 червня відбулося проміжне підсумкове засідання партнерів-учасників проекту MultiEd Вже півтора року викладачі кафедри англійської філології, разом з партнерами з восьми українських зво та університетів з Естонії, Німеччини, Великої Британії, проходили онлайн навчання, працювали над розробкою нових курсів для оновлення навчальних програм.
Спільно з партнерами вдалося розробити вісім нових курсів для здобувачів освіти.
Окрім того, українські університети провели дослідження мовної ситуації в своїх університетах.
Керівниця академічної групи проекту Наталія Гошилик та менеджерка проекту Любов Зінюк поінформували присутніх про реалізацію проекту у Прикарпатському національному університеті та здобутки команди.
Учасники проекту далі продовжують оновлювати курси та працювати над реалізацією проекту.