Доценти кафедри провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями ліцею № 13

13 квітня 2021р. доценти кафедри англійської філології, кандидати філологічних наук Дерев’янко Оксана Андріївна і Тронь Андрій Андрійович та старший викладач кафедри німецької філології Шацька Галина Миколаївна провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями ліцею № 13 міста Івано-Франківська.

Викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями факультету іноземних мов, акцентували на можливості вивчення чотирьох іноземних мов – англійської, німецької, французької та китайської. Учні довідалися не тільки про особливості навчання на факультеті, але й про цікаве дозвілля сучасного студента.

Щиро дякуємо директору ліцею №13 Стефанишиній Наталії Юріївні та голові методичного об’єднання вчителів іноземних мов Кірас-Шпільчак Галині Михайлівні за сприяння в організації зустрічі, а учням ліцею – за плідну співпрацю!

Сподіваємося побачити учнів ліцею у числі студентів нашого факультету!