Результати I етапу Всеукраїнської олімпіади ПНУ з англійської мови

29 січня 20201 р. рамках Всеукраїнської предметної олімпіади ПНУ, відбулася олімпіада з англійської мови. Організували та провели її доценти кафедри англійської філології Михайлюк Любов Василівна та Яців Світлана Остапівна. До олімпіади долучилося близько 100 учасників із різних шкіл м. Івано-Франківська та області. Щиро дякуємо всім знавцям англійської мови за участь в олімпіаді та сподіваємося побачити усіх учасників у числі повноправних студентів нашого закладу.

Дякуємо всім, хто долучився до нашої олімпіади, та з нетерпінням чекаємо на зустріч з переможцями I дистанційного етапу Всеукраїнської олімпіади ПНУ з англійської мови

у II турі Олімпіади!

Результати першого туру олімпіади, включно зі списком переможців, надіслано на електронні скриньки учасників.

Про дату та час проведення наступного – усного – етапу ми неодмінно повідомимо вам заздалегідь. Орієнтовно II етап відбудеться в квітні.

Не забувайте заглядати на сторінку факультету іноземних мов Прикарпатського нацонального університету, де є завжди необхідна та корисна інформація. Про (безкоштовну) підготовку до важливого для вас ЗНО більш детально читайте тут