Навчально-виховна діяльність студентів в рамках педагогічної практики

Студенти 4 курсу Мар’яна Павлів і Тетяна Кобута, ОП “Середня освіта. Мова і література (англійська)”, провели позакласний захід з англійської мови – квест ‘Help Queen Elizabeth II to find Her crown’ з учнями 9-х класів ліцею імені Романа Шухевича в рамках виробничої практики. Захід був цікавим і захопливим; учні активно вирішували завдання квесту, працюючи в команді, демонструючи хороші знання з країнознавства Великої Британії, розвиваючи мовленнєві та соціальні навички та вміння. Зі слів учнів, захід та робота вчителів-практикантів їм надзвичайно сподобалися. Під час практики студенти здійснюють навчально-виховну діяльність як вчитель англійської мови та класний керівник. Виробнича педагогічна практика є одним із завершальних етапів підготовки майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи та засвідчує належний рівень їхньої професійної підготовки. Педагогічна практика студентів факультету іноземних мов завжди відбувається  на високому рівні. Молодці учні та студенти!