Плідна співпраця з органами освіти області

Згідно наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації від 19.12.2019 р. 7 лютого 2020 р. було проведено ІII етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови з метою пошуку, підтримки й розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді. Олімпіада відбувалася на базі Університету Короля Данила (вул. Коновальця, 35). Викладачі кафедри англійської філології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника І.П. Білянська, Л.В. Михайлюк та Е.Є. Мінцис були у складі журі разом з учителями міста та області для проведення усного туру, перевірки та оцінювання олімпіадних робіт. Працівники Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Університету Короля Данила забезпечили належні умови для проведення олімпіади.