Засідання підсексії лекстчної семантики, граматики і прагматики англійської мови

03 квітня 2024 р. у рамках Звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося засідання підсекції “Лексичної семантики, граматики і прагматики англійської мови” на кафедрі англійської філології. За участі к.ф.н., доц. У. Я. Билиці, к.ф.н., доц. Ю. М. Великороди, к.ф.н., доц. Н. М. Гонтаренко, ас. О. І. Заграновської, к.ф.н., доц. Л. М. Ікалюк, к.ф.н., доц. Н. Ю. Куравської, к.ф.н., доц. Т. Л. Марчук, к.ф.н., доц. І. Б. Павлюк, д. ф., доц. Т. О. Соловйової, к.ф.н., доц. А. А. Троня та д.ф., ас. В. М. Юрчишин обговорено ряд актуальних питань лінгвістики. Також, у ході полемічної дискусії окреслено проблеми для подальшого висвітлення.