Студенти та викладачі кафедри англійської філології взяли участь в у віртуальному візиті у Генеральний директорат з усного перекладу в Європейській комісії

18 грудня студенти ОР магістр освітньої програми “Англійська мова і література, друга іноземна мова, переклад”, спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська та викладачі кафедри англійської філології взяли участь у віртуальному візиті у Генеральний директорат з усного перекладу в Європейській комісії, організованому для Прикарпатського університету. Метою візиту було дати студентам можливість ознайомитися з особливостями роботи усних перекладачів у європейських інституціях, дізнатися про доступні ресурси для навчання та професійного розвитку в усному та письмовому перекладі та про очікування європейських інституцій до потенційних усних перекладачів з української мови. Окрім того, студенти отримали можливість спробувати свої сили в послідовному перекладі з української мови на англійську та почути відгуки та коментарі від перекладачів, які працюють в Європейській комісії.
Кафедра англійської філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника висловлює подяку Генеральному директорату з усного перекладу (DG SCIC) за організацію віртуального візиту для студентів та за підтримку в організації навчання усного перекладу в університеті.