У рамках міжнародної співпраці доцентка кафедри англійської філології Наталія Пилячик провела онлайн лекцію для студентів-магістрів факультету Artes Liberales Варшавського університету.

За допомогою лекції на тему “Ukraine: Language. Culture. Society”  викладачка ознайомила студентів із мовними, культурними та соціальними особливостями України. Під час заняття учасники обговорили усі регіональні діалекти України  із зазначенням лексичних, семантичних, граматичних та фонологічних особливостей у мові. Родзинкою представленої інтерактивної лекції було порівняння української, польської та англійської лінгвокультур, беручи до уваги історичні, культурні та географічні фактори впливу на їхнє формування.
Такий досвід дозволив лекторці порівняти трактування лінгвокультурних явищ як  іноземними студентами, так і  студентами-магістрами ФІМ під час курсу “Language. Culture. Society”.
Щира подяка доктору Bartłomiej Piotr Chromik  за запрошення провести лекцію в межах курсу “Ukraine in Transformation.  People and State” , а також співорганізаторці заходу – колишній студентці нашого факультету – Марії Червак.
Слава ЗСУ за можливість самовдосконалення та професійного зростання.