Просвітницький захід “Дбати про своє місто та бути свідомим споживачем”

«Дбати про своє місто та бути свідомим споживачем» таким було гасло просвітницького заходу, який відбувся 08. 05. 2023 року на території громадської сортувальної станції «RE:space» («RE: laboratory»), на базі інноваційного центру «PROMPRYLAD.RENOVATION». Доцентки кафедри англійської філології Уляна Билиця, Наталія Іванотчак, Ірина Малишівська та Наталія Пилячик разом зі студентами другого курсу отримали змогу ознайомитись із діяльністю центру, яка спрямована на підвищення культури свідомого споживання та захисту довкілля від забруднення твердими побутовими відходами. Зокрема, сортувальна станція приймає більше 15 видів вторинної сировини, серед яких є папір, пластик, скло, метал, одяг, органічні відходи та інші. Лекторка заходу, старша викладачка кафедри дизайну і теорії мистецтв Навчально-наукового інституту мистецтв та співзасновниця ГО «Нуль відходів Івано-Франківськ» Ірина Максимлюк, розповіла присутнім про новітні тенденції у сфері перероблення твердих побутових матеріалів, а також ознайомила всіх із ексклюзивною виставкою мистецьких робіт, виготовлених із вторинної сировини (картонних пакувань, використаних банерів тощо), автором якої є відомий франківський митець Володимир Лукань. Щиро дякуємо за сприяння в організації заходу доцентці кафедри дизайну і теорії мистецтв Христині Нагорняк.