Співпраця кафедри англійської філології з Регіональним офісом з питань викладання англійської мови

Доцент кафедри англійської філології Тетяна Марчук взяла участь у віртуальній Coffee Hour організованій Регіональним офісом з питань викладання англійської мови при Посольстві США у Києві.
Учасники заходу мали змогу познайомитися з новопризначеним аташе з питань викладання англійської мови Джен МакАртур (Jen MacArthur) та ознайомитися з основними векторами роботи офісу. Всі присутні розповіли про результати впровадження Virtual English Educator Program, яка передбачає залучення висококваліфікованих викладачів з США до викладання англійської мови в українських університетах.
Тетяна Марчук поділилася досвідом залучення Кейт Мюллер для викладання «Основ медіаграматності» та «Основної іноземної мови» для студентів факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Всі присутні подякували Регіональному офісу з питань викладання англійської мови за підтримку українських науковців в цей важкий час.