Вітаємо студентку 4 курсу Софію Погуть з перемогою у сімнадцятому конкурсі-2022/23 стипендіальної програми “ЗАВТРА.UA”

Студентка 4 курсу освітньої програми “Англійська мова і література” Факультет іноземних мов ПНУ ім. В. Стефаника Софія Погуть під керівництвом д.філол.н., проф. Якова Бистрова здобула перемогу у сімнадцятому конкурсі стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду імені Пінчука і нагороджена стипендією у 2023 році. Цьогоріч з-поміж 312 конкурсантів із 88 закладів вищої освіти України за результатами трьох турів журі відібрало 54 переможців.
Бажаємо Софії подальших успіхів, а її наставнику і нових досягнень у науковій співпраці зі студентами!
Стипендіальна програма «Завтра.UA» – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні. Випробування відбувалися у три тури, а переможцями конкурсу вважаються ті студенти, які набрали найвищі бали за результатами усіх етапів.