Катерина Кобута – призерка всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Переклад”

8-9 квітня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка в онлайн форматі відбулось засідання Галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад».

Цьогоріч на конкурс від закладів вищої освіти України надійшло понад 60 наукових робіт. З-поміж них члени Галузевої конкурсної комісії відібрали 40 робіт, автори яких взяли участь у фінальному етапі – підсумковій Zoom-конференції.

За результатами конференції члени авторитетного журі відзначили студентку 4 курсу факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника КАТЕРИНУ КОБУТУ. Відкритий захист її наукової роботи на тему: «Відтворення англійського подвійного заперечення в українському перекладі (на матеріалі творів Джона Фаулза)» оцінено високою нагородою – Дипломом ІІ ступеня. Це стало підтвердженням високого рівня підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 035.041 «Германські мови і літератури (переклад включно), перша – англійська».

Вітаємо Катерину Кобуту, а також її наукового керівника – завідувача кафедри англійської філології, доктора філологічних наук, професора Якова Бистрова! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!

У своєму дослідженні студентка Катерина Кобута розкрила специфіку використання конструкцій із подвійним запереченням в англомовних художніх творах; виявила чинники, які впливають на специфіку відтворення подвійного заперечення українською мовою на матеріалі творів Джона Фаулза / John Fowles “The Ebony Tower”, “The Enigma”, “Eliduc”, “The French Lieutenant’s woman”.