Cтуденти кафедри англійської філології факультету іноземних мо ввзяли участь у XVІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих науковців «Сучасні філологічні дослідження та навчання іноземної мови в контексті міжкультурної комунікації».

10 листопада 2023 студенти кафедри англійської філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у XVІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих науковців «Сучасні філологічні дослідження та навчання іноземної мови в контексті міжкультурної комунікації». З вітальним словом виступила канд.філолог.наук, доцент кафедри англійської філології Наталія Пилячик. Вона заохотила учасників не хвилюватися і бути самими собою. Захід проходив в ННІ іноземної філології Житомирського університету імені Івана Франка в змішаному форматі і зібрав учасників з різних ЗВО України. Марія Кіселюк, Тетяна Заліщук та Юліана Костів представили свої тези на пленарному засіданні онлайн і справили хороше враження. Зокрема Марія Кіселюк та Юліана Костів виступили із доповідями на теми “Вплив штучного інтелекту на вивчення англійської мови” та “Удосконалення навичок сучасної англійської мови для здачі міжнародних екзаменів через використання навчальних мобільних додатків”. Їхні презентації підштовхнули людей до роздумів та аналізу порушених питань. Студентки обрали теми своїх доповідей відповідно до власних вподобань, та їхні тези були опубліковані у електронному збірнику наукових робіт. Це був цікавий досвід, який дозволив студентам спробувати себе в написанні наукової роботи і реалізувати власний потенціал.