Профорієнтаційна зустріч з учнями 10-А класу ліцею №11 Івано-Франківської міської ради

Студентки 4 курсу спеціальності : «Філологія.Англійська мова та література», Бойчук Діана (методист Петрина О.С.) та Криса Віталія (методист Богачевська Л.О.) провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-А класу ліцею №11 Івано-Франківської міської ради, на якій розповіли про всі деталі навчання в Прикарпатському національному університеті на факультеті іноземних мов.

Учні з неабиякою уважністю слухали інформацію та виявили зацікавлення навчанням на факультеті,тому студентки запросили їх на День відкритих дверей, надали всю контактну інформацію для того,щоб учні відвідали цю онлайн-зустріч та дізнались ще більше. Найдужче привернуло увагу учнів міжнародна співпраця університету, кар’єрні можливості від роботодавців, перспективи для студентів та їхнього дозвілля. Після презентації, клас мав змогу уточнити все, що було не зрозумілим, студентки охоче відповідали на всі поставленні питання.