25 лютого 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України. На спільному засіданні секцій англійської і французької мов були представлені актуальні й самостійні наукові роботи учнів з ліцеїв Калуша, Рогатина, Тлумача, Косівського району та Івано-Франківська. Оригінальні постери і жива дискусія на захисті засвідчили креативність юних філологів і стали чудовим результатом невтомної праці наукових керівників. Членами журі цьогоріч були завідувач кафедри англійської філології, професор Яків Бистров, доцентка кафедри англійської філології Оксана Дойчик і старша викладачка кафедри французької філології Ольга Скарбек. Гідно тримаймо науковий стрій!