Профорієнтаційна зустріч з учнями Лисецького ліцею

28.02.23 р. відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями Лисецького ліцею Лисецької селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області, яку провела викладачка кафедри англійської філології Тацакович Уляна Тарасівна.

Під час зустрічі учні мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії, дізналися про спеціальності факультету іноземних мов, форми навчання, стипендії та програми обміну. Уляна Тарасівна розповіла про подальші перспективи працевлаштування студентів після успішного завершення навчання, а також про цікаве студентське життя на факультеті іноземних мов.

Висловлюємо подяку за допомогу в організації заходу Мороз Олександрі Іванівні, а учням Лисецького ліцею за участь та зацікавленість у вивченні іноземних мов на факультеті.