Профорієнтаційна зустріч зі старшокласниками Яблунівського ліцею ім. Івана Франка

20 березня 2024 року відбулася профорієнтаційна онлайн зустріч з потенційними абітурієнтами Яблунівського ліцею ім. Івана Франка, яку провели доцентки кафедри англійської філології Уляна Билиця, Світлана Яців і Оксана Дойчик.

Під час зустрічі учні старших класів мали можливість дізнатися про вимоги до вступу, переваги та перспективи навчання на факультеті. Було обговорено питання міжнародного стажування та стипендій, особливості навчання і дозвілля студентів, а також можливості працевлаштування для випускників факультету.

Висловлюємо подяку адміністрації ліцею та вчителю англійської мови Марії Дрогомирецькій за допомогу в організації та за виявлене зацікавлення до вивчення іноземних мов у ПНУ ім. Василя Стефаника.