Асистентка кафедри англійської філології Катерина Кобута пройшла навчання у Літній школі «Cultural and Scientific Promotion of the University»

Асистентка кафедри англійської філології  Катерина Кобута пройшла навчання у Літній школі «Cultural and Scientific Promotion of the University»  від Університету Адама Міцкевича в Познані, Республіка Польща , яка відбулась 8-14 жовтня 2023 року.
Школа була присвячена питанням міжнародного рейтингування ЗВО та культурної промоції та популяризації вищої освіти. Понад 20 учасників школи з України та представники Університету Адама Міцкевича, зокрема проректори та провідні фахівці прес- та велкам-центрів поділилися досвідом маркетингу рідних університетів та структурних підрозділів, які вони представляли, обмінялися корисними порадами щодо підняття показників рейтингів ЗВО, а також мали можливість презентувати успіхи своїх альма-матер.