Студентська олімпіада з перекладу для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 035 Філологія

24 квітня 2023 року на базі кафедри англійської філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника була проведена студентська олімпіада з перекладу для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 035 Філологія. Олімпіада мала на меті: підтримати талановиту молодь, мотивувати до вивчення англійської мови, сприяти розвитку творчих здібностей, стимулювати до особистісного розвитку в умовах конкуренції, визначити рівень перекладацької компетентності та специфічних навичок перекладацької діяльності студентів, а також визначити переможця олімпіади, який матиме можливість взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Переклад». Організаторами та кураторами олімпіади стали доценти кафедри англійської філології Великорода Ю. М., Петрина О. С., Тацакович У. Т. Учасникам було запропоновано проявити себе у двох видах перекладацької діяльності: «Літературний переклад художнього тексту» та «Послідовний переклад».
Дипломом І ступеня нагороджується Баланда Уляна (студентка IV курсу)
Дипломом ІІ ступеня нагороджуються Базів Марія (студентка V курсу), Бабенко Максим (студент IV курсу);
Дипломом ІІІ ступеня нагороджуються Сидорук Дарина (студентка IV курсу), Предко Дарина-Зоя (студентка IV курсу).